گواهی رانندگی

دیروز صبح انقد خوشحال بودم که نمی دونم بعد زنگ صدای آیفون چه طور این همه پله رو  از طبقه سوم به سرعت مثل میگ میگ رفتم پایین !

خوشحالی یعنی گواهی رانندگی ! بله بلاخره گواهیم اومد امید وارم انشالله بسلامتی باشه و هیچ وقت تصادف نکنم !

خخخ

تقریبا از مرداد بود که شروع کردم به رفتن کلاس های تئوری رانندگی بعد اینکه همه رو یک ضرب قبول شدم رسید نوبت امتحان اصلی شهر بار اول به امید اینکه قبول میشم نرفتم پس قبول هم نشدم ! ولی وقتی دیدم چقدر راحت هست و دقیقا مثل زمانی بود که تمرین میرفتم فهمیدم فقط باید تمرکز کنم و با امید قبول شدن برم و دقیقا هم دور از انتطارم نبود و برای بار دوم که امتحان دادم قبول شدم  8 آبان قبول شدم ودیروز که 30 بود گواهیم اومد .

ماه تولدتم رسید امروز اول آذر هست و من مثل همیشه سعی میکنم آروم و خونسرد باشم و کمتر تمام حرف ها رو تجزیه تحلیل کنم که آیا منظوری داشت از حرفش !

دیروز داخل کلاس بعد اتمام درس  وقتی دوستم داشت ازم سوال میکرد یکهو متوجه سکوت جو کلاس شدیم و تا نگاهش به استاد افتاد شروع کرد به عذر خواهی و استاد گفت نه نه چرا عذر خواهی میکنی نیازی نیست ! دوستم گفت فکر کردم داشتید صحبت میکردید خوب البته استاد میخواستن شروع به حرف زدن کنن ولی سکوت کرده بودن بعد از ساکت شدن ما استاد یک سوال پرسیدن

استاد : آیا فیلم بی عرضه گی رو دیدید ؟

استاد : خانومی که شروع میکنه به عذر خواهی از کسی که سرش کلاه گذاشته !

شما از این حرف چه برداشتی میکنید ؟ من اینجور فکر کردم که استاد از عمد سکوت کردن و به بقیه بچه ها با اشاره گفتن ساکت تا بشنون ما چی مگیم !

اگر این بد بینانه است پس خوش بینانه اش میشه خواستن حرفی برا گفتن باشه !

هر جور فکر میکنم میبینم نه نمیشه  سوالشون جز همون منظور نبوده !

و اینجاست که آدم جز هزار جور فکر و خیال کار دیگه ای نمیونه بکنه ! 

و یا اینکه بگه بیخیال ولی بازم فکر کنه !!! .

کاش انقدر عاقل نبودم  یکم ناراحت میشم ولی بازم خدارو شکرت بهتر از احمق بودن .

01/09/1396

/ 0 نظر / 62 بازدید